Eeee chlopaki pcw nam zalatwilem z kumplami z mojej szkoly:PPale oni sa dobzi troszke:PAle my musimy byc lepsi.Mam pomysla a moze zrobimy turniej 1 vs 1 albo 2 vs 2 klubowsy??bedzie fajnie zagadam do sonica jutro i zobaczymy.
3mcie sie ziomy -@-p-o-w-e-r--r-u-l-e-z-z-z->
4
2006-08-03 18:12
Osoba:
sonic
E-Mail:
Www:
Wpis:
DZieki taa..
Strona jak dla mnie nie jest taka super ale jest czysto informacyjna :]
Ale ka żdy ma inny gust.